Wydawca i Producent gier komputerowych

Duality S.A. prowadzi działalność od końca 2017 r. na rynku gier wideo jako producent i wydawca gier własnych oraz na zlecenie zewnętrznych podmiotów. Od początku istnienia założeniem Spółki było stworzenie i wydanie gry Unholy. Zespół składa się z bardzo doświadczonych deweloperów, z których część zdobywała doświadczenie w takich firmach jak: People Can Fly, Flying Wild Hogs czy Platige Image.

Celem Spółki jest tworzenie i wydawanie produkcji własnych oraz podmiotów zewnętrznych. Spółka planuje produkcję gier na platformy PC/Steam, a także w przypadku najbardziej rentownych projektów przeniesienie ich na konsole PlayStation, Xbox i Nintendo Switch, co będzie ułatwione dzięki wykorzystywaniu silników Unreal Engine 4 i Unity. Duality S.A. zakłada, że każdy projekt będzie opierać się na cyklach prototypowania i badań rynkowych. Pełnowymiarowa produkcja rozpocznie się w chwili pozyskania odpowiednio licznej bazy potencjalnych nabywców (Steam Wishlist).

Duality S.A. planuje produkcję i wydawanie gier o zróżnicowanej tematyce i skierowanych do różnych grup docelowych. Swoją działalność planuje opierać na produkcji jednego tytułu o jakości AAA o znacznie większym budżecie, który tworzony jest przez najbardziej doświadczoną część zespołu oraz wiele mniejszych projektów, które wykonywane będą przez mniejsze zespoły i nadzorowane przez liderów poszczególnych działów.

Dodatkowo Duality S.A. jest także współwydawcą większości produkowanych przez siebie tytułów. W tym celu Spółka dba o własne kanały promocyjne. Ponadto Spółka planuje również wydawanie gier zewnętrznych zespołów.

Newsletter

Bądź na bieżąco z informacjami od Duality S.A. – zapisz się na newsletter i otrzymuj regularne wiadomości odnośnie nadchodzących premier, informacji inwestycyjnych i rozwoju Spółki.

Strategia rozwoju

W przyjętej strategii rozwoju Emitent zakłada dalszy rozwój poprzez prowadzenie działalności w obszarze produkcji i wydawania gier własnych oraz na zlecenie zewnętrznych podmiotów. Celem Spółki jest:

  • produkcja i wydanie raz na 2-3 lata jednej średniej wielkości gry o budżecie powyżej 1 mln zł;
  • produkcja i wydanie kilka mniejszych gier w każdym roku o budżecie pojedynczej gry 100-600 tys. zł;
  • rozbudowa działu wydawniczego i wydanie kilku projektów zewnętrznych rocznie;
  • pozyskiwanie kolejnych zespołów zewnętrznych w celu zwiększenia możliwości produkcyjnych.

Przyjęta strategia będzie realizowana przez Emitenta w latach 2020-2023. Spółka w celu realizacji strategii rozwoju rozważa wykorzystanie środków wypracowanych z działalności operacyjnej Spółki, tj. środki ze sprzedaży gier, środki pozyskane od wydawców oraz środki z tytułu współtworzenia mniejszych projektów.

UNHOLY

Wiodąca produkcja Duality o łącznym budżecie produkcyjnym przekraczającym 4 mln zł. Gra zaplanowana jest na 2023 rok na min. trzech wiodących platformach. Wydawcą Unholy został włoski 505 Games.

BarnFinders

83% pozytywnych recenzji na Steam

Pierwsza wyprodukowana i wydana gra przez Duality Games, jednocześnie stając się longsellerowym hitem o dużym potencjale dalszego rozwoju. 

Plany rozwoju gry:

Accident

78% pozytywnych recenzji
na Steam

Druga wyprodukowana i wydana przez Duality gra, wydana w trybie Early Access została ciepło przyjęta przez graczy.

Nasze pozostałe tytuły

Dzięki współpracy Duality z Hearbeat Games coraz więcej gier otrzymuje wsparcie w zakresie promocji i wydawnictwa w Chinach.

Tales of Tomorrow: Experiment
BarnFinders: Amerykan Dream DLC
BarnFinders

2022

Accident
BarnFinders
Barn Finders VR
Barn Finders Chinese Edition
Barn Finders Bid Wars DLC ; Unholy

2023

Summer Camp ; Radiance

Kalendarz premier

Tytuł gry Planowany termin wydania Platforma Wydawca Steam Top Wishlist
Tales of Tomorrow: Experiment
Q2 2022
PC
Duality Games
-
BarnFinders: Bid Wars DLC
Q2 2023
PC
Duality Games, Playway S.A.
HeartBeat Games
TAK
BarnFinders
2022
Microsoft Xbox
MD Games
n/d
BarnFinders
2022
Sony PlayStation
Duality Games
n/d
BarnFinders
2022
Nintendo Switch
MD Games
n/d
废品大亨
(BarnFinders Chinese)
TBA
PC
HeartBeat Games
n/d
Radiance
2023
PC
Duality Games
Glob Games Studio
TAK
Summer Camp
2023
PC
Duality Games, Playway S.A.
HeartBeat Games
TAK
Barn & Farm Renovator
TBA
PC
Duality Games
-
Unholy
2023
PC, Micosroft Xbox
Sony PlayStation
505 Games
TAK

Wyniki finansowe

Kalendarium

Zarząd spółki Duality S.A. („Spółka”, „Emitent”) podaje do wiadomości harmonogram przekazywania raportów okresowych w 2023 roku. Raporty będą podawane do publicznej wiadomości w następujących terminach:

1.raport roczny za 2022 r. – 21 marca 2023 r.
2.raport kwartalny za I kwartał 2023 r. – do 15 maja 2023 r.
3.raport kwartalny za II kwartał 2023 r. – do 14 sierpnia 2023 r.
4.raport kwartalny za III kwartał 2023 r. – do 14 listopada 2023 r.

Ewentualne zmiany dat przekazywania raportów okresowych zostaną podane do wiadomości publicznej w formie raportu bieżącego

Władze Spółki

Tomasz Strzałkowski – Prezes Zarządu
Od 2005 roku właściciel firmy Dark Satellite, zajmującej się tworzeniem grafiki, miedzy innymi do gier komputerowych dla takich firm jak People Can Fly, Flying Wild Hog, Platige Image. Współpraca przy tworzeniu grafiki do gier takich jak: Painkiller, Bulletstorm, Gears of War, God Fire, Juju. Od 2014 roku wspólnik i Prezes Zarządu Spółki Telepaths Tree Sp. z o.o., dewelopera gry Inner Chains. Od 2017 roku akcjonariusz i Prezes Zarządu Spółki Duality S.A., będącej twórcą i wydawcą gier komputerowych.

Michał Szewerniak – Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Psychologii UW, grami zajmuje się od prawie 15 lat. Od gier planszowych, miejskich, szkoleniowych, aż po gry komputerowe  - gry są jego pasją.  Pracował nad takimi tytułami jak Vikings Gone Wild, Mayhem Combat, Inner Chains, Barn Finders, Unholy oraz wiele innych.  Na chwilę obecną pełni rolę Game Directora.

Marcin Kostrzewa – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółkach Falcon Games S.A. (w której wcześniej zajmował stanowisko Członka Rady Nadzorczej) oraz Ultimate VR sp. z o.o., a także Członka Rady Nadzorczej w spółkach Atomic Jelly S.A., Polyslash S.A., Asmodev S.A., Art Games Studio S.A. oraz Sonka S.A. W przeszłości zawodowo związany z takim spółkami jak Maestria sp. z o.o., Bright Brokers sp. z o. o., PKO BP S.A., Lokaty Ziemskie sp. z o. o. oraz Gold Finance sp. z o. o.

Grzegorz Czarnecki – Członek Rady Nadzorczej
Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na kierunku ekonomia, na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym. Obecnie zajmuje stanowisko Prezes Zarządu w spółce Black Mirror sp. z o.o., a także Członka Rady Nadzorczej w spółkach PlayWay S.A. (akcjonariusz Duality S.A.), Polyslash S.A., Gaming Factory S.A., Stolen Labs S.A., UF Games S.A., Moonlit S.A., Ultimate Games S.A., Console Labs S.A., Art Games Studio S.A. oraz Pixel Flipper S.A.

Michał Szmidt – Członek Rady Nadzorczej
Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i sprzedaży. Współtwórca aplikacji mobilnych wspierających sprzedaż produktów finansowych. Od 2019 roku pracuje na stanowisku Country Operations Managera w De Lage Landen Leasing Polska S.A. odpowiadając m.in. za
digitalizację i optymalizację procesów oraz zarządzanie zespołem IT. Pełni również funkcję prokurenta w De Lage Landen Leasing Polska S.A.

Paweł Czarnecki – Członek Rady Nadzorczej

Tomasz Czajkowski – Członek Rady Nadzorczej
Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na kierunkach Kulturoznawstwo oraz Organizacja i produkcja filmowo- telewizyjna. Zawodowo związany m. in. ze Studiem Produkcyjnym Orka, Wytwórnią Filmów Dokumentalnych i Fabularnych oraz City Interactive.

Akcjonariat

Wyszczególnienie akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% udziału w kapitale zakładowym oraz w głosach na walnym zgromadzeniu

Akcjonariusz Liczba akcji Liczba głosów Udział w kapitale
zakładowym
Udział w ogólnej
liczbie głosów
PlayWay S.A.
438 043
438 043
10,95%
10,95%
Tomasz Strzałkowski
435 000
435 000
10,88%
10,88%
Cezary Oliszewski
399 600
399 600
9,99%
9,99%
Jakub Trzebiński
212 000
212 000
5,30%
5,30%
Pozostali*
2 295 358
2 295 358
57,38%
57,38%

* w tym podmiot pełniący funkcję Animatora Rynku, w wyniku realizacji obowiązku, o którym mowa w §7 ust. 4 Regulaminu ASO

Notowania

Prezentacje

FAQ

A

A

Zadaj pytanie

Chcesz zadać nam pytanie lub dowiedzieć się czegoś więcej o Duality? Prześlij je do nas, a my odpowiemy i włączymy je do regularnych sesji Q&A.

Dane kontaktowe

Kontakt dla inwestorów: investors[at]dualitygames.eu
zachęcamy do skorzystania z powyższego formularza kontaktowego

Kontakt dla mediów: media[at]dualitygames.eu

Autoryzowany Doradca

Blue Oak Advisory Sp. z o.o.
al. Nyska 87/51,
50-505 Wrocław
tel: (+48) 71 307 36 24
fax: (+48) 71 719 91 55
email: info@blueoak.pl
www.blueoak.pl

Animator Rynku

Dom Maklerski BDM S.A.
ul. Stojałowskiego 27
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 812 84 40
www.bdm.com.pl