fbpx

Debiut na NewConnect już za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Duality_logo-white

Wydawca i Producent gier komputerowych

Duality S.A. prowadzi działalność od końca 2017 r. na rynku gier wideo jako producent i wydawca gier własnych oraz na zlecenie zewnętrznych podmiotów. Zespół składa się z bardzo doświadczonych deweloperów, z których część zdobywała doświadczenie w takich firmach jak: People Can Fly, Flying Wild Hogs czy Platige Image. 

Duality S.A. planuje produkcję i wydawanie gier o zróżnicowanej tematyce i skierowanych do różnych grup docelowych. Taka polityka firmy pozwala na dywersyfikację przychodów, minimalizację ryzyka, a jednocześnie daje szansę na maksymalizację zysków. Spółka jest także współwydawcą większości produkowanych przez siebie tytułów. Ponadto, Duality planuje również wydawanie gier zewnętrznych zespołów. Produkowane przez studio gry sprzedawane są w modelu dystrybucji cyfrowej, głównie za pośrednictwem dedykowanych platform dystrybucyjnych, takich jak Steam.

Ponad

0 tys.
Sprzedanych egzemplarzy
0 %
Pozytywnych recenzji
BarnFinders jest humorystycznym symulatorem osadzonym w fikcyjnym świecie kontynentu Ameryka. Gra inspirowana jest klimatem południowych Stanów Zjednoczonych oraz programami reality typu “Wojny magazynowe”. Premiera gry miała miejsce w dniu 15 czerwca 2020 r. W dniu debiutu znalazła się w pierwszej trójce Global Top Seller, najlepiej sprzedających się tytułów platformy Steam. Wszystkie koszty związane z produkcją i wydaniem gry zwróciły się już w 72 godziny od premiery. Na dzień 31 sierpnia 2020 roku BarnFinders sprzedała się w nakładzie ok. 70 tys. sztuk, zdobywając jednocześnie średnią ocen graczy na poziomie 82% (bardzo pozytywne). BarnFinders traktowana jest przez Duality jako projekt wysoce rozwojowy.

Już w I kwartale 2021

Barn Finders: Amerykan Dream DLC

DLC
0
Zespoły produkcyjne
0
Projektów w toku

Twórcy oczekiwanego horroru Unholy

0 mln zł
Przychodu netto ze sprzedaży produktów w II kwartale 2020
0 tys. zł
Zysku netto w II kwartale 2020
0 %
Wzrost przychodów ogółem w II kwartale 2020 r/r

Pozostałe gry w produkcji

Już wkrótce zapowiedź kolejnych!

Ponad

0 tys.
Sprzedanych egzemplarzy *

Barn Finders

0 %
Pozytywnych recenzji
0 tys.
Pobranych kopii *

Barn Finders: The Pilot

0 %
Pozytywnych recenzji
0 tys.
Pobranych kopii *

Accident: The Pilot

0 %
Pozytywnych recenzji

* Dane na dzień 31.08.2020

Najbliższa premiera

15.10.2020

Kontakt

Duality S.A.
ul. Srebrna 16 lok. 308D
00-810 Warszawa

NIP: 5252736370
KRS: 0000713329

Kontakt dla Inwestorów
investors@dualitygames.eu

Kontakt dla mediów
media@dualitygames.eu